Zápasy
Základní zápasy:
A - úterý 1.7.
Švédsko - Norsko 4:1
Lotyšsko - Česko 2:3 v prodloužení
_________________
B - středa 2.7.
Finsko - Švýcarsko 3:1
Ukraina - Německo 2:6
__________________
C - čtvrtek 3.7.
Rusko - Itálie 8:0
Dánsko - Francie 3:5
___________________
D - pátek 4.7.
Slovensko - Kanada 0:3
Japonsko - Bělorusko 4:2
____________________
A - sobota 5.7.
Česko - Švédsko 3:4 v prodloužení
Lotyšsko - Norsko 4:2
______________________
B - neděle 6.7.
Finsko - Německo 5:2
Ukraina - Švýcarsko 1:2 po sam. náj.
______________________
C - pondělí 7.7.
Dánsko - Rusko 0:6
Itálie - Francie 0:1 po sam. náj.
________________________
D - úterý 8.7.
Kanada - Japonsko 3:2 po sam. náj.
Bělorusko - Slovensko 2:5
__________________________
A - středa 9.7.
Norsko - Česko 0:4
Lotyšsko - Švédsko 5:6 v prodloužení
___________________________
B - čtvrtek 10.7.
Švýcarsko - Německo 2:1 v prodloužení
Ukraina - Finsko 1:4
_____________________________
C - pátek 11.7.
Dánsko - Itálie 4:0
Rusko - Francie 7:1
______________________________
D - sobota 12.7.
Slovensko - Japonsko
Kanada - Bělorusko
Osmifinále
E - pondělí 14.7.
Švédsko - Dánsko 5:1
Česko - Francie 1:3
Lotyšsko - Rusko 1:4
____________________
F - úterý 15.7.
Finsko - Japonsko 4:5 v prodloužení
Švýcarsko - Slovensko 4:2
Německo - Kanada 3:2
_______________________
E - středa 16.7.
Česko - Rusko 2:1
Dánsko - Lotyšsko 1:6
Švédsko - Francie 5:3
_______________________
F - čtvrtek 17.7.
Švýcarsko - Kanada 2:5
Japonsko - Německo 4:2
Finsko - Slovensko 3:6
__________________________
E - pátek 18.7.
Švédsko - Rusko 5:0
Česko - Dánsko 6:0
Lotyšsko - Francie 4:3 v prodloužení
____________________________
F - sobota 19.7.
Finsko - Kanada 1:5
Švýcarsko - Japonsko 5:3
Německo - Slovensko 4:0
______________________________
Čtvrtfinále
pondělí 21.7.
Švédsko - Francie 5:2
Česko - Lotyšsko 4:0
Kanada - Japonsko 4:3
Německo - Švýcarsko 2:1
Semifinále
středa 23.7.
Švédsko - Kanada 2:4
Česko - Německo 4:5 v prodloužení
Finále
pátek 25.7.
Kanada - Německo 6:1